>

Кріс Фрум утретє виграв "Тур де Франс"

Гонщик проїхав 3529-кілометрову дистанцію на 4 хвилини швидше від свого найближчого переслідувача.

Британський велогонщик Кріс Фрум утретє у своїй кар'єрі виграв престижну багатоденну гонку "Тур де Франс". Раніше він перемагав у 2013 і 2015 роках.

Цього року 3529-кілометрова дистанція протягом липня була розбита на 21 етап. Заключний 113-кілометровий відрізок відбувся цієї неділі, 24 липня.

Фрум, який виступає за Team Sky, став найшвидшим, витративши на гонку 89 годин 4 хвилини і 48 секунду, він виграв 8-й і 18-й етапи. Його найближчі переслідувачі відстали на чотири хвилини: француз Роман Барді (AG2R La Mondiale) проїхав гонку за 89 годин 8 хвилин і 53 секунди, а колумбієць Наїр Кінтана (Movistar Team) - за 89 годин 9 хвилин і 9 секунд.

Українець Андрій Гривко з Astana Pro Team став 86-м із результатом 92 години 19 хвилин і 19 секунд.