>

Джокович виграв 17-й Мастерс в кар'єрі, Федерер провів 116-й фінал

Нехай Новак і чемпіон, але у нього безумовно є психологічні проблеми

Новак Джокович (2-й у світі) став переможцем першого Мастерса року - в Індіан-Уеллсі. У фіналі серб у трьох сетах вирвав перемогу у нестаріючого Роджера Федерера (з нового тижня - 5-й).

У перших двох партіях все вирішував єдиний брейк. Спочатку 6:3 виграв Федерер, а потім з таким самим рахунком переміг Джокович.

У вирішальному сеті у швейцарця частіше стали виникати проблеми на подачі. Тільки в перших двох геймах на своїй подачі йому довелося відігравати 3 брейк-пойнти. З четвертим 32-річний Роджер не впорався - 1:3.

Далі суперники досить безпроблемно брали свої подачі, поки Новак не вийшов подавати на матч. Серб пішов з потрійного (!) брейк-пойнти, але на більше його не вистачило - 5:5.

Зазначимо, що Джокович і в півфіналі з Джоном Ізнером двічі поспіль (!) не зміг подати на матч.

Втім, на тай-брейку Федерер зробив супернику кілька подарунків і перемога врешті дісталася сербу - 3:6, 6:3, 7:6 (7:3).

Матч тривав 2 години 12 хвилин. В особистому протистоянні продовжує вигравати Федерер - 17:16.

Відзначимо, що Ноле виграв 17-й Мастерс в кар'єрі (і 42-й титул в цілому), а от Роджер програв 38-й фінал. В активі швейцарця залишився 21 тріумф на Мастерсах і 78 титулів у кар'єрі.

На этой неделе оба игрока, как и почти вся теннисная элита, стартуют на еще одном 7-круговом Мастерсе - в Майами.