>

Федерер заразився "вірусом Нішикорі"

Японець вийшов вперед в особистому протистоянні

Роджер Федерер (5-й ув світі) не зміг продовжити феєрію на Мастерсі в Маямі. У чвертьфіналі турніру швейцарець дивно програв Кею Нішикорі (21-й).

Під час матчу Федерер тричі виходив уперед з брейком і тричі дозволяв супернику відновити статус-кво. Але якщо в першому сеті швейцарцю у 8 геймі вдалося знову "брейканути", а потім подати на сет, то в другій партії вже Нішикорі вирвав перемогу в "чепіонських геймах".

(Зазначимо, що в матчі 1/8 фіналу проти Давида Ферера сам японець грішив нестабільністю, тільки в першому сеті дозволивши іспанцеві відіграти три брейки).

У вирішальній партії вже швейцарець міг опинитися в ролі наздоганяючого, але в 4 геймі пішов з подвійного брейк-пойнту. А ось потрійний матчбол в 10 геймі Великий відіграти не зміг.

У підсумку - 3:6, 7:5, 6:4 на користь Нішикорі, який обіграв Федерера вдруге поспіль і вийшов вперед в особистому протистоянні з рахунком 2:1. Суперником Нішикорі стане Новак Джокович, який розібрався з Енді Марреєм - 7:5, 6:3.