>

Світоліна захистила титул WTA в Баку

Перемога принесла 19-річній українці другий чемпіонський титул WTA в кар'єрі

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла турнір WTA в Баку (Азербайджан), на якому перемагала торік.

У фіналі 19-річна українка, що займає 37 місце у світовому рейтингу, перемогла 40-у ракетку світу 22-річну Бояну Йовановскі з Сербії - 6/1, 7/6 (2).

Світоліна впевнено виграла перший сет, а на тай-брейку другої партії довела матч до підсумкової перемоги. При цьому Еліна жодного разу не дозволила суперниці зробити брейк, відігравши три брейк-пойнти.

Ця перемога принесла Світоліній другий чемпіонський титул WTA в кар'єрі і перший - в 2014 році. Також українська тенісистка отримає $43.000 призових і 280 очок у залік світового рейтингу.

На шляху до фіналу Еліна переграла Нігіну Абдураїмову (191-я) з Узбекистану - 6/2, 6/4, іспанку Сільвію-Солер Еспіноса (73-тя) - 7/5, 6/2, француженку Полін Парментьє (95-я ) - 6/4, 6/4 та італійку Франческу Скьявоне (75-я) - 3/6, 6/1, 6/4.