>

Федерер, зберігши "сухість", пробився у фінал Торонто

Швейцарець не дає суперникам розмочити рахунок

Роджер Федерер (3-й у світі) впевнено вийшов у фінал Мастерса в Торонто. Швейцарець у двох сетах переграв Фелісіано Лопеса (25-й).

У першій партії ключовим став 4-й гейм: Федерер спочатку розбазарив потрійний брейк-поінт, потім не реалізував ще три брейкових м'ячі, але 7-а спроба стала вдалою.

У другому сеті Великий з ходу і з першої спроби зробив брейк і так і не дозволив суперникові роздобути хоча б один брейк-поінт. У результаті - 6:3, 6:4.

Матч тривав 1 годину 23 хвилини. Рахунок в особистому протистоянні став 11:0.

У рамках цього турніру Федерер нікому із суперників не дозволив відкрити або розмочити рахунок в особистому протистоянні. У дебютній зустрічі він обіграв Поланскі, повів 5:0 на матчах з Чиличем і 15:0 з Феррером.

Але в фіналі Роджеру не вдасться повторити фокус, адже своєму суперникові - Жо-Вілфріда Тсонга - він уже програвав.

Додамо, що француз, який раніше "зачехлив" Джоковича і Маррея, у півфіналі впевнено розібрався з Дімітровим - 6:4, 6:3.

Додамо, що цього року Федерер двічі обігрував Тсонга. Але для Великого все не так уже й райдужно, адже він став занадто часто програвати саме у вирішальних матчах. У сезоні-2014 у Роджера два титули при чотирьох фіаско. Причому дві поразки припали саме на Мастерси