>

Марченко продерся до другого кола US Open

"Останній український" бився, як лев

Ілля Марченко (163-й у світі) вперше в кар'єрі дістався 2 кола Відкритого чемпіонату США, виборовши перемогу у Марко К'юдінеллі (167-й).

Битва розтягнулася на 4 години 22 хвилини. Навряд чи Марченку раніше вдавалося проходити через такі марафони.

Ключовою у матчі стала 3 партія, яка тривала півтори години. Суперники, немов дівчата, обмінювалися брейками, яких набралося на двох одразу шість. К'юдінеллі подавав на сет за рахунку 5:4, але не втримав подачу. А тай-брейк став "марафоном в марафоні". Марченко зробив зворотний міні-брейк за рахунку 10:11, а незабаром дотиснув суперника - 15:13.

У четвертій партії знову не обійшлося без тай-брейка, але тут Ілля діяв ще впевненіше. У результаті - 7:6 (7:3), 4:6, 7:6 (15:13), 7:6 (7:4) на користь українця.

У 2 колі останній представник нашої країни в одиночному розряді зіграє з 14 сіяним хорватом Маріном Чилічем. Шансів у Іллі, якщо відверто, небагато.