>

US Open: Нішикорі вперше з 2012 року дістався топ-8 "Великого шолома"

Кеї повернувся

У ніч з понеділка на вівторок на US Open відбулася низка матчів 1/8 фіналу.

Кеї Нішикорі, сіяний під 10 номером на турнірі, переграв Мілоша Раоніча (5) з рахунком 4:6, 7:6, 6:7, 7:5, 6:4. 24-річний японець, який пропустив майже всю US Open Series через травму, взяв у суперника реванш за поразку на цій стадії "Вімблдону".

Цей матч тривав 4 години 19 хвилин і закінчився о 2:26 за Нью-Йорком. Таким чином, повторився рекорд турніру: зустрічі Філіпа Кольшрайбера з Джоном Ізнером у 2012 році і Матса Віландера з Мікаелем Пернфорсом у 1993 році тривали так само.

Зауважимо, що Кеї вийшов у чвертьфінал турніру "Великого шолома" вдруге в кар'єрі і вперше з Australian Open-2012.

У чвертьфіналі японець зіграє зі Стеном Ваврінкою (3). Швейцарець в 1/8 фіналу переміг Томмі Робредо - 7:5, 4:6, 7:6, 6:2.

Ще одним чвертьфіналістом став Енді Маррей, який розбив Жо-Вільфреда Тсонга - 7:5, 7:5, 6:4.

Пройшов далі і Новак Джокович. Серб у трьох сетах переграв німця Філіпа Кольшрайбера - 6:1, 7:5, 6:4.