>

Раоніч: парижани, чого свистите? В туалеті сидінь не було, не корчитися ж мені навприсядки

Мілошу дісталося від паризької публіки

Милош Раонич

Канадського тенісиста Мілоша Раоніча освистали на турнірі в Парижі. Інцидент стався під час матчу Мілоша з американцем Джеком Соком. Причиною невдоволення глядачів стала тривала туалетна перерва, яку спортсмен взяв після поразки у другому сеті. Як повідомляє британське видання The Guardian, перерва Раоніча затягнулася довше ніж на вісім хвилин.

Раоніч після гри так пояснив свою відсутність:

"Охоронець, який супроводжував мене, привів мене в туалет, в якому не було сидінь. У мене не було ані найменшого бажання корчитися навпочіпки, тож я запропонував піти в інший. В результаті ми вирушили в той, що розташований у роздягальні гравців".

Зазначимо, що тривала пауза в підсумку допомогла канадцеві виграти вирішальний третій сет - 6:3, 5:7, 7:6. Тепер у третьому раунді турніру Раоніч зіграє з іспанцем Роберто Баутіста-Агутою.