>

Флавія Пеннетта виграла US Open

33-річна італійка здобула першу і, ймовірно, останню перемогу у своїй кар'єрі

Італійка Флавія Пеннетта перемогла у фіналі US Open свою співвітчизницю Роберту Вінчі з рахунком 7-6, 6-2 і виграла змагання.

Пеннетта зробила брейк у стартовій партії і втримати перевагу не змогла. Вінчі довела сет до тайбрейку, але тут вже Флавія своє лідерство не впустила. У другій партії Пеннетта повела з рахунком 4-0, на що Вінчі відповіла брейком і захистом одного гейму на своїй подачі. Вже третій брейк в сеті виграла Флавія, а разом з ним - і турнір.

Для 33-річної італійки це перший титул на змаганнях найпрестижнішої серії. З понеділка Пеннетта вперше в кар'єрі увійде в топ-8 рейтингу WTA, пише "Великий теніс України".

Під час бліц-інтерв'ю італійка зізналася, що має намір попрощатися з тенісом. Очікується, що Пеннетта виступатиме до кінця сезону, а вже потім зачохлила ракетку.