>

Стаховський виграв перший матч у сезоні

Сергій програв п'ять матчів від початку року.

Українець Сергій Стаховський (81-й у світі) лише через півтора місяця після старту нового тенісного сезону зміг здобути першу перемогу.

У матчі першого раунду турніру ATP-250 у Марселі українець переграв іменитого іспанця Фелісіано Лопеса (25-та ракетка світу). Стаховський насилу виграв перший сет, з тріском провалив другий, першим зробив брейк у вирішальній партії, але відразу ж віддав свою подачу. Справа дійшла до тай-брейку. Сергій швидко повів 3:0, але Лопес рахунок зрівняв і навіть вийшов уперед - 5:4. Однак три наступні очки взяв Стаховський. Підсумковий рахунок 6:3, 2:6, 7:6 (5).

Ця перемога стала першою для Сергія 2016 року. На старті сезону він програв Томашу Бердиху, 717-й ракетці світу Александару Вукичу у кваліфікації, Давиду Гофіну на Australian Open, Філіпу Кольшрайберу і Яну-Леонарду Штруфу (знову у кваліфікації).

Перемогти в наступному матчі Стаховському знову буде непросто - його суперником стане Стен Ваврінка (4-й у світі).